Z večino lastnikov smo v bolj ali manj rednih kontaktih. Nekatere od njih pa spremljamo bolj od daleč, a smo na njih ravno tako ponosni.
V letošnjem letu se je tako spet uspelo v državno reprezentanco v agilityu uvrstiti Veni Vidi Vici.
Modra je v skupnem seštevku točkovanja za državno prvenstvo osvojila v A1 large osvojila 29. mest med 58 slovenskimi tekmovalci, Tanita 40. mesto, Magena 47. mesto in Fjodor 56. mesto.
Mirai je v A2 large v točkovanju za DP osvojila 15. mesto med 30 tekmovalci, Veni Vidi Vici pa v A3 large med 34 tekmovalci 4. mesto.
V tekmovanju za Pokal Slovenije je Tanita v A1 large med 46 tekmovalci osvojila 11 mesto, Mirai 43 mesto, zadnji dve pa sta si razdelila Fjodor in Modra. Veni Vidi Vici je bila v agility3 na 4. mestu med 36 tekmovalci.

V letošnjem letu je Magena opravila pašni izpit.

Mirai je v letošnjem letu uspešno nastopila na tekmah v rally obidiencu in v skupni razvrstitvi v stopnji RO-II osvojila 11 mesto med 16 tekmovalci. Tudi njena sestra Modra nastopa v rally obidiencu in je v skupni razvrstivi RO-I dosegla 13 mesto med 33. tekmovalci.

Varvi, Magena in Fjodor so postali prvaki Srbije v lepoti.

Viva la Vie je pri skoraj 6 letih opravila slikanje kolkov in njen rezultat je bil A/A. Kaj naj še dodam?

Čestitke! Ponosva sva na vas, pa tudi na druge, ki niste tako aktivni na tekmovanjih a ste v veselje vašim lastnikom!